Hakkımızda

Şirketimizin temelleri, 2015 yılının Mayıs ayında şirket ortaklarımız Çağatay Barutçu ve Fatih Saçkıran’ın yollarının kesişmesi ve birlikte kurulan hayaller ile atılmıştır. 9 Eylül 2015 tarihinde şirketimiz faaliyete geçmiştir.

Şirketimiz 1 Haziran 2016 tarihi itibariyle Sermaye Piyasası Kurulu tarafından Lisanslı Değerleme Şirketleri Listesine alınmıştır.

Şirketimiz 15 Aralık 2016 tarihi itibariyle Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşlar listesine alınmıştır.

Kalite Politikamız

ѻ Değerlemenin temel ilkeleri olan bağımsızlık ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeden, hızlı, doğru, güvenilir ve kaliteli hizmet vermek.

ѻ Uluslararası standartları sağlamak.

ѻ Gelişimi ve başarıyı sürekli kılarak öncü şirketlerden biri olmak.

ѻ Çalışanlarımızın kişisel gelişim ve mesleki eğitimlerine katkı sağlamak, çalışan memnuniyetini sürekli kılmak.

Sektör Tecrübemiz

Şirket yöneticilerimiz uzun senelerdir sektörde yer alan çeşitli firmalarda değerleme uzmanlığı, kontrolör ve yönetici olarak görev almıştır. Bu süreç içerisinde “Arsa, Tarla, Konut, Dükkan, Fabrika, Lojistik Yapıları, Otel, Akaryakıt İstasyonu, Plaza, Hastane, Yurt, Tarihi Eser Nitelikli Yapılar, Yalılar, Hayvan Çiftlikleri, Okul, Spor Tesisi, Sosyo Kültürel Tesis” gibi her türlü gayrimenkulün değerleme çalışması yapılmıştır ve şirketimiz bünyesinde çalışmalarına devam etmektedirler.

ѻ Yöneticilerimizce değerleme uzmanı olarak hazırlanan rapor sayısı:
15 bin adet raporun üzerindedir.

ѻ Yöneticilerimizce kontrolü yapılan değerleme raporu sayısı:
10 bin adet raporun üzerindedir.

Değerleme Kadromuz

Türkiye genelinde 55 ilde, konularında uzman illerde yerleşik değerleme uzmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Özel işlemler için tüm Türkiye genelinde talepler karşılanmakta olup, hizmet verdiğimiz iller dışında değerleme hizmeti almak için info@detaytd.com mail adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.